Přehled výstupů

Statistika výstupů

Počty výstupů za rok 2020

Kliknutím na řádek v tabulce zobrazíte zveřejněné výstupy danného uživatele.
Nick Skupina Počet výstupů Pohlaví Obec Ročník
Čerňa Mogul Benzina Team 245x muž Lovosice 1966
Andre Eissport Weißwasser 166x muž Mulda 1971
špágr 148x muž Kostomlaty 1949
ben silvini madshus team 133x muž teplice 1969
tristar Wilson 80x muž Teplice 1959
Martin81 HELENE Kytlice 75x muž Most 1981
Dlouhán Dlouháni 66x muž Roudnice n.L. 1960
zajda 50x žena Lovosice 2 1969
Milan Janko Fan Klub Milešovka 50x muž Žalany 1972
Víťa87 HELENE Kytlice 48x muž Most 1987
Čerňa 77 FINASO Camper Team 48x muž Milešov 1977
HonzaJc 44x muž Jičín 1965
KOBLA Wilson 41x žena Teplice 1964
Sarka 37x žena Teplice 1973
Čerňa7 HC Dukla Jihlava 34x muž Milešov 2001
Tonpok 26x muž Žalany 1975
Džarda Rumový dech 26x muž Praha 8 1975
Tyfák 19x muž Velemín 1979
Nanana75 19x muž Teplice 1975
Zita Krušnohorský Everest 18x žena Bořislav 1971
Renata SK GRACELAND 18x žena Bilina 1975
Holka od vedle Rozběháme Litoměřicko 15x žena Terezín 1979
Rychlonožka TJ Žalany 14x muž Žalany 1980
Andrea Eissport Weißwasser 13x žena Mulda 1970
Janča Lambáda 13x žena Žalany 1979
venna Fan Klub Milešovka 11x muž Žalany 1974
EMG 10x muž Duchcov 1966
Renča Sestry v akci :-) 10x žena Žalany 1972
Žaneta 9x žena Osek 1979
Peakhunter 7x muž Most 1974
Alča Rozběháme Litoměřicko 6x žena Litoměřice 1985
Mič Fan Klub Milešovka 5x muž Česká Lípa 1976
Wudy HappyLoop.cz 5x muž Usti nad Labem 1970
Winterman Velosport Bílina 5x muž Bílina 1975
Pavel Jirkov 4x muž Jirkov 1973
Jitka Křížová Česká republika 4x žena Radostín nad Oslavou 1981
Jenkins Fan Klub Milešovka 4x žena Bořislav 1993
Verda1973 VitaSport.cz 4x žena Ústí nad Labem 1973
Zdenek MaLé-R 4x muž Teplice 1965
Martina MaLé-R 4x žena Teplice 1972
Anča Česká republika 4x žena Bílina 2018
Kelwin Rozběháme Rakovník 4x muž Jesenice 1970
Léňa MaLé-R 4x žena Bystřany 1969
Mist Rumový dech 3x muž Praha 1961
TONÍK 2x muž Bilina 2013
Rejza 2x muž Chotiměř 1995
MATĚJ 2x muž Bílina 1970
Šidy 2x muž Velemín 1977
PET Vyberte prosím stát 2x žena Lovosice 1972
Tom SPONA Teplice 2x muž Libouchec 1968
Jajik Česká republika 2x žena Teplice 1983
worren žádný 1x muž Varnsdorf 1961
Martin&Lucas 1x muž Brozany nad Ohří 1991
Radek 1x muž Teplice 1965