4x4 Milešovka podzimní závod 2019

Registrace: po přihlášení na konci této stránky.


Start: 16.11.2019 v 09:00


Trasa:  jedná se o čtyři výstupy na Milešovku.  Start bude na Bílce z  parkoviště.  Vystoupí se na vrchol a pokračovat se  bude zpět směr  Bílka,  ale pouze  na vrstevnici, pokračujeme po  vrstevnici na cestu,  která vede z Černčic. Dále opět na vrchol a zpět  dolů stejnou cestou.  Po  vrstevnici  se bude pokračovat na Milešovskou.  Znovu na vrchol a  zpět  na vrstevnici, po které se přejde na modrou   (rozcestí Paška   pole,  Velemín) a naposled na vrchol kde bude cíl.  Trasa měří 14 km.  


Časomíra: bude probíhat pomocí čipů MI365.cz. Každý výstup si účastník "pípne" a bude tak zaznamenán čas jednotlivých kol.


Ostatní:   Čipy jsou k dispozici v bufetu a restauraci na Milešovce za 365,- a    mají  platnost 1 rok od prvního "pípnutí". Kdo celoroční čip nechce   může  se závodu zůčastnit také, ale zaplatí startovné 100,- Kč.

Účastníci závodu

PořadíJménoOddílMěstoKolo 1Kolo 2Kolo 3Kolo 4Celkový čas
1.Jozef Harčarík (Jožo)FričkovceFričkovce (SVK)19:2525:0928:0724:3801:37:19
2.Pavel Bělohlávek (Pavel)JirkovJirkov20:4827:2228:5225:1501:42:17
3.Vladimir Klein (Kelwin)Rozběháme RakovníkJesenice20:4027:3328:5426:3201:43:39
4.Jan Adamec (Wudy)HappyLoop.czUsti nad Labem23:1029:1530:4528:0901:51:19
5.Tomáš Janík (Tom)SPONA TepliceLibouchec23:1530:0133:1128:0901:54:36
6.Vendula Kelbichová (Vendy)KL sport MostVysoká Pec22:1029:5432:2730:2401:54:55
7.Veronika Vágnerová (Verda1973)VitaSport.czÚstí nad Labem25:2131:2534:1830:3002:01:34
8.Marek Pobežal (marek)HoromericeHoroměřice23:1230:4935:0835:5102:05:00
9.Helena Kotová (Holka od vedle)Rozběháme LitoměřickoTerezín26:1133:0636:1036:2702:11:54
10.Miloslav Henych (Mila)Krušnohorský EverestBořislav27:4135:3936:5332:1502:12:28
11.Petr Novotný (Miluna)PteamChrast24:1235:0238:3035:3702:13:21
12.Jaroslav Poláček (Apodo)Erz BikeKozinec25:1435:5538:3634:0902:13:54
13.Václav Bašek (venna)Fan Klub MilešovkaŽalany24:2434:3738:4537:2202:15:08
14.Jana Pešková (Jáňa)Havlíčkův Brod25:2634:1342:3133:3202:15:42
15.Michal Tétauer (Tyfák)Velemín26:5336:4041:5538:0602:23:34
16.Alena Náglová (Alča)Litoměřice27:4638:3642:5442:5502:32:11
17.Josef Hradský (Pepé)Fan Klub MilešovkaRtyně nad Bílinou29:4039:4544:0144:1202:37:38
18.Lenka Losová (Lenka)Ústí nad Labem30:3540:4846:3043:2102:41:14
19.Radek Halama (Nanana75)Teplice34:0342:4745:4351:1102:53:44
20.Jiří Pivoňka (Píňa)Louny30:5140:5250:0054:5502:56:38
21.Šárka Hájková (Šárka)VelvaryVelvary34:1448:3754:1152:3703:09:39
22.Lenka Špírková (Léňa)MaLé-RBystřany37:4148:0353:1451:2903:10:27
23.Jiří Richter (špágr)Kostomlaty34:3957:5301:07:4401:05:1003:45:26
24.Frank Aust (Frnkie)nemeckoHalle22:2701:13:5131:49X02:08:07
25.Jana Pauzová (Jenkins)Fan Klub MilešovkaBořislav38:3201:11:5201:18:21X03:08:45
26.Martina Richterová Drvotová (Martina)MaLé-RTeplice49:3901:11:1701:22:06X03:23:02
27.Zdenek Drvota (Zdenek)MaLé-RTeplice49:4101:11:1801:22:05X03:23:04
28.Vladimír Vodochodský (Vodouch)MTB HELLFISH Kadaň42:09XXX42:09
Lukáš Hájek (skolaHubnuti.com)Lešany-NelahozevesXXXX00:00
Michal Hampl (iron10)Koloshop TeamKostomlaty pod MilešovkouXXXX00:00