4x4 Milešovka zimní závod 2020

Registrace: po přihlášení na konci této stránky.


Start: 15.02.2020 v 09:00


Trasa:  jedná se o čtyři výstupy na Milešovku.  Start bude na Bílce z  parkoviště.  Vystoupí se na vrchol a pokračovat se  bude zpět směr  Bílka,  ale pouze  na vrstevnici k lanovce, pokračujeme doleva po  vrstevnici na cestu,  která vede z Černčic. Dále opět na vrchol a zpět  dolů stejnou cestou.  Po  vrstevnici  se bude pokračovat na Milešovskou trasu.  Znovu na vrchol a  zpět  na vrstevnici, po které se přejde na modrou   (rozcestí Paška   pole,  Velemín) a naposled na vrchol kde bude cíl.  Trasa měří 14 km.  


Časomíra: bude probíhat pomocí čipů MI365.cz. Každý výstup si účastník "pípne" a bude tak zaznamenán čas jednotlivých kol.


Ostatní:   startovné 100,- Kč

Účastníci závodu

PořadíJménoOddílMěstoKolo 1Kolo 2Kolo 3Kolo 4Celkový čas
1.Jozef Harčarík (Jožo)FričkovceFričkovce (SVK)20:0026:4628:5326:1301:41:52
2.Štěpán Růžička (Štěrminátor)OOB Lokomotiva TepliceDubí20:0028:0829:5026:5301:44:51
3.Karel Klinkacek (Kodlik )Crossfit Děčín Děčín 20:0029:4729:3926:2501:45:51
4.Vladimir Klein (Kelwin)Rozběháme RakovníkJesenice20:3128:5031:3728:0401:49:02
5.Jan Adamec (Wudy)HappyLoop.czUsti nad Labem22:2228:2431:0527:3501:49:26
6.Michal Imiálek (Imi)Litoměřice20:0031:2431:4328:5001:51:57
7.Milan Suchan (Milďas)YamanKladno20:0033:1133:4128:0901:55:01
8.Lenka Nekvasilová (Lenka)MMB TřebeniceLíbeznice20:0032:3233:5631:4201:58:10
9.Vladimír Dlouhý (Dlouhán)Dlouháni Roudnice n.L.24:0032:0035:0027:2001:58:20
10.Lubomír Červinský (Luboš)Třebenice20:0032:3034:0432:1601:58:50
11.Marek Pobežal (marek)HoromericeHoroměřice20:0033:4933:5931:1601:59:04
12.Frank Aust (Frnkie)nemeckoHalle20:0031:5235:2633:2402:00:42
13.Kateřina Vrbková (Katka)Ledeč runPraha 1020:0037:3234:5031:4402:04:06
14.Pavel Bělohlávek (Pavel)JirkovJirkov24:0332:5235:3132:3202:04:58
15.Tomáš Vrbka (Tomáš )Ledeč runLedeč nad Sázavou 20:0038:0837:5531:4602:07:49
16.Veronika Vágnerová (Verda1973)VitaSport.czÚstí nad Labem27:0733:1836:5231:3502:08:52
17.Martina Paatzová (Marťa)Rozběháme Litoměřicko Lovosice 20:0038:3138:2432:4002:09:35
18.Martin Chalupný (Marťas)Malé-RŠtěpánov u Lukova20:0038:3338:2144:3502:21:29
19.David Beníšek (Dejf)Ledeč RUNPraha 920:0044:1540:5536:5902:22:09
20.Lukáš Kouba (Rychlonožka)TJ ŽalanyŽalany28:5636:4141:0538:0402:24:46
21.Žaneta Plevová (Žaneta)Osek27:5937:5043:3238:5302:28:14
22.Daniel Vít (Mič)Fan Klub MilešovkaČeská Lípa28:3737:3845:3549:1802:41:08
23.Zdenek Drvota (Zdenek)MaLé-RTeplice33:2444:4441:5253:4102:53:41
24.Lenka Špírková (Léňa)MaLé-RBystřany38:0952:2553:0250:0803:13:44
25.Jiří Richter (špágr)Kostomlaty35:3101:21:4701:17:4156:5104:11:50
26.Martina Richterová Drvotová (Martina)MaLé-RTeplice46:5901:04:2601:13:2301:16:1204:21:00
27.Kateřina Borutová (Katka)Velemín45:0101:08:1501:24:0301:34:2504:51:44
28.Petra Suchá (Petra)VelemínVelemín44:3801:08:0701:24:2501:35:1104:52:21
29.Kateřina Pavezová (Katka)VelemínVelemín44:2901:07:5501:24:4901:35:1004:52:23
30.Tomáš Virt (Vrut)VelemínVelemín45:0901:07:1701:24:4601:35:1704:52:29
31.Miroslava Vildová (Mirka)Zbožná45:1801:08:2801:23:18X03:17:04
32.Michal Pour (Majkl)VeleminVelemin03:13:0101:28:48XX04:41:49
Pavel Růžička (Růža)Běžec teamRakovníkXXXX00:00
Václav Bašek (venna)Fan Klub MilešovkaŽalanyXXXX00:00
jan Pleyer (Jan)LitomericeXXXX00:00